Kontakta oss

Nedan hittar du kontaktuppgifter till våra ledningskontor och våra skolor. Fler kontaktuppgifter hittar du under respektive skola som du når via huvudmenyn, under rubriken VÅRA SKOLOR.

Hör av dig så berättar vi gärna mer om en skola full av liv och rörelse!

PROLYMPIA i Norr

Ledningskontor

Ulno AB
Lagergatan 14
856 33 Sundsvall
Tel. 060 – 638 54 80
(telefontid. 08.00-16.00)
E-post: norr@prolympia.se

Org.nr. 556657-7705

VD

Mikael Nordlund
E-post: mikael.nordlund@prolympia.se
Tel. 060 – 14 45 10

Vice VD/Marknadschef

Bjarne Teir
E-post: bjarne.teir@prolympia.se
Tel. 060 – 638 54 83

Utvecklingschef

Stefan Denkert
E-post: stefan.denkert@prolympia.se
Tel. 060-638 54 82

PROLYMPIA i Syd

Ledningskontor

Prolympia AB
Kompanigatan 14
553 05 Jönköping
Tel: 036 – 299 37 00
E-Post: info@prolympia.se

Org.nr: 556702-6454

VD

Mattias Fejes
E-post. mattias.fejes@prolympia.se
Tel. 036-299 37 01

Vice VD

Martin Hytting
E-post: martin.hytting@prolympia.se
Tel. 0709 – 28 36 31

Idrott & Marknad

Henric Lilja
E-post: henric.lilja@prolympia.se
Tel. 036 – 299 37 03

Skolor i Norr

Skolor i Syd

PROLYMPIA Gävle

Tel. 026 – 678 51 20
E-post: gavle@prolympia.se

PROLYMPIA Jönköping

Tel. 036 – 299 37 50
E-post: jonkoping@prolympia.se

PROLYMPIA Sundsvall

Tel. 060 – 633 65 10
E-post: sundsvall@prolympia.se

PROLYMPIA Norrköping

Tel. 011 – 474 48 00
E-post: norrkoping@prolympia.se

PROLYMPIA Östersund

Tel. 063 – 51 88 60
E-post: ostersund@prolympia.se

Prolympia Virserum

Tel. 0495 – 75 80 00
E-post: virserum@prolympia.se

PROLYMPIA Umeå

Tel. 090 – 349 48 21
E-post: umea@prolympia.se

Prolympia Västra Göteborg

Tel. 031 – 382 05 50
E-post: goteborg@prolympia.se

Änglagårdsskolan Östra Göteborg

Tel. 031 – 382 05 20
E-post: anglagardsskolan@anglagardsskolan.se

Dela